603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com

Treningi Sumo Sportowego

 

Grupa składa się zarówno z amatorów, jak i zawodowców osiągających swoje sportowe szczyty. Osoby uczestniczące w treningach realizują plany treningowe przygotowujące ich do startów w imprezach rangi mistrzowskiej w sumo i koluchstyl. W grupie tej trenują mężczyźni oraz kobiety. Wiele z osób tu trenujących udowodniło na swoim przykładzie, że odnoszenie znacznych sukcesów jest możliwe dzięki ciężkiej, sumiennej i regularnej pracy.

grupa-wyczynowa

 

Jeśli masz zapał i zawsze myślałeś/łaś o trenowaniu sportów walki – to jest grupa dla Ciebie!!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem swoich sił w rywalizacji sportowej. Nie ważne ile masz lat!!!

Przyjdź i rozpocznij z nami swoją sportową karierę.

Zajęcie odbywają się:

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80, | poniedziałek, środa, piątek | 20.00 – 21.30

Pozostałe zajęcia:

AKTYWNY RODZIC ZAPASY GRUPA AMATORSKA AKTYWNY SENIOR fitMAMA I DZIECKO