603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com

Przyjaciel Niedźwiadka

Tak naprawdę żyjemy w małych społecznościach. Zaganiani zapracowani nie mamy czasu na nic. Nie znamy sąsiadów. Zakupy robimy w supermarketach. Byle szybko, byle po drodze z pracy, albo do. Znamy parę osób w miejscu zatrudnienia, i to nam starcza. W pogoni za pracą przenosimy się często z miejsca na miejsce nie zagrzewając ich dłużej. Ale czasami trafia się dziecko! I co teraz? Możemy co prawda kultywować swój styl życia, ale czy nie ze szkodą dla potomka? Damy sobie radę. Kupimy dwa tablety lub smartfony (w razie gdyby jeden się zepsuł) telewizja satelitarna, parę gierek i już można wychowywać dziecko. Czyli gnój siedzi cicho i nie przeszkadza. Jeszcze tylko chipsy, coca cola, coś z Fast foodu. Sprawa załatwiona! Wprost raj dla psychologów, psychoanalityków i im podobnych. No ale mamy pracę, zapłacimy. Ciekawe tylko co stało się z naszym dzieckiem. Dlaczego ma wady postawy, wiotkie mięśnie, nie ma żadnych zainteresowań, za to warczy i gryzie jak wyłączają prąd albo ktoś chce zabrać tablet. To już tak jest w naszych czasach! Odpowiecie. A co mają robić? Kluby sportowe padły, nikt nie chce ich wspierać. Dofinansowywać. Biblioteki wprawdzie jeszcze działają ale nie są Cool. Brak autorytetów do naśladowania w bezpośrednim sąsiedztwie! CZY TO NA PEWNO PRAWDA?? Rozejrzyjcie się! Przy klamkach drzwi wejściowych niektórych firm na Grochowie pojawiły się naklejki z napisem PRZYJACIEL NIEDŹWIADKA. Są to nasze zaprzyjaźnione firmy. Każdy członek UKS Niedźwiadek dostaje imienną kartę która upoważnia do skorzystania z rabatów w tych firmach. Firmy te pomagają nam w prowadzeniu działalności. Dofinansowują organizowane przez Niedźwiadka zawody, obozy sportowe, zajęcia dla dzieci. Robią to w różny sposób. Pomagają na tyle na ile ich stać. Co zrobić żeby nie zaprzestali tej pomocy? ZOSTAŃMY ICH KLIENTAMI!!! Są to sklepy, fryzjerzy, hydraulicy, warsztaty samochodowe, apteki. Dajmy im zarobić, a część pieniędzy które i tak byśmy wydali w innych miejscach wróci do naszych dzieci w formie medalu albo podwieczorku na zawodach. Pomóżmy ludziom którzy pomagają naszym dzieciom.

 


 

Posiadacz Karty Przyjaciel Niedźwiadka to osoba związana z klubem

Firma posiadająca tytuł Przyjaciela Niedźwiadka jest to firma która wspiera działalność klubu. Dzieje się to na różne sposoby.
Czasem jest to pomoc materialna, czasem logistyczna. Jedno jest pewne. Jeśli korzystacie z takich usług jakie oferują nasze zaprzyjaźnione firmy, skorzystajcie z ich oferty. Dzięki temu jakaś część płatności wróci do was, do waszych dzieci, do dzieci waszych sąsiadów, bowiem firmy te pomagają przy organizacji zawodów sportowych dla dzieci z waszej okolicy. Taki będzie Grochów jakie naszych dzieci chowanie!!!

AdresUl. Wolska 9601-126 Warszawa Tel.: +48 573 312 266

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka: Konsultacja lekarska u lekarza medycyny sportowej  – 150 zł (rabat -25%)

Oferta: Pozostałe usługi – 20% od cen cennikowych podanych na stronie www.irmirai.pl:

– konsultacje ortopedyczne

– badanie USG

– rehabilitacja

– badania laboratoryjne

– podania czynników wzrostu (terapia PRP z systemu Magellan)

Dodatkowo badanie Diers -50%  zawsze gdy skierowanie jest od naszego lekarza lub fizjoterapeuty.

logo_okragle

Adres: Mixit to głównie sprzedaż internetowa ale istnieje również możliwość odbioru produktów m.in. Skarby Smaku Potocka 14/10, Warszawa 01-652, Po-Pią: 8-19, So: 10-14

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka:  5 % zniżki (przy zamówieniu internetowym) na wszystkie produkty, konieczne jest wpisanie kodu rabatowego „UKSNiedźwiadek”

Oferta: Mixit to producent zdrowych mieszanek musli i kasz. Na stronie www.mixit.pl możecie stworzyć własne mieszanki nie tylko musli czy kasz ale również bakalii i liofilizownych owoców. Dostępne są również gotowe miksy do pracy, na siłownie lub dla niejadków. Produkty owej firmy są wysokiej jakości, zawierają zbilansowane składniki, dzięki którym dostarczamy dla organizmu zastrzyk energii każdego dnia. Mieszanki i batony to idealny zamiennik słodyczy, które zawierają substancje słodzące i barwniki.🙂

 

Adres: „GIORGI” Kuchnia Gruzińska, Centrum Handlowe Szembeka, Pawilon

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka:  10 % zniżki na wszystkie dania

Oferta: Kuchnia Gruzińska

 

Adres: Kuchnia Bałkańska, strefa gastronomiczna na I piętrze

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka:  10 % zniżki na pljeskavice i napoje

Oferta: Zapraszamy na obiad w wydaniu kuchni bałkańskiej.

 

sss

Adres: „Abawuś”, I piętro

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka:  10 % zniżki na kawę i herbatę

Oferta: Sala zabaw dla dzieci, sportowe urodziny wraz z UKS Niedźwiadek

logoms_sn-01-3

Adres: MULTI-SMAK 26-910 Mniszew 36

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka:  Złoty Przyjaciel Niedźwiadka

Oferta: Świeże i 100% naturalne soki, surówki, sałatki.

 

 

mtech-kolor

Adres: ul. Kordeckiego 79  Tel. 883 883 633

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka: 10% rabatu dla okaziciela Karty

Oferta: Specjalizujemy się w kompleksowych pogwarancyjnych naprawach laptopów, notebooków, netbooków oraz komputerów stacjonarnych. Zakres naszych działań obejmuje zarówno proste zmiany w oprogramowaniach, konserwację, wymianę past i regenerację elementów ruchomych, aż po zaawansowane naprawy poszczególnych podzespołów. Zajmujemy się pogwarancyjną naprawą laptopów wszystkich marek.

logo-na-www

Adres: ul. Stanisławowska 7 tel: 22 254 04 04

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka: 10% rabatu na całe zamówienie za okazaniem Karty. Ważne tylko w lokalu i w opcji na wynos.

Oferta: Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami na pyszną pizzę.

 

cafe-libo-logo

Adres: Al. Waszyngtona 146

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka: 10% rabatu na całość rachunku dla okaziciela Karty

Oferta: Smaczne domowe obiady w niskich cenach.

logo

Adres: Komorska 55A Tel.: (+48) 22-870-38-26

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka: 10% rabatu na wszystkie usługi dla okaziciela Karty

Oferta: Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:

 

logo0001

Adres: ul. Grochowska 173/175 Tel. 22 10-60-70

Oferowany rabat dla posiadaczy Karty Niedźwiadka: 10% na wszystko dla okaziciela Karty

Oferta: Jubiler