603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com

   fitMAMA I DZIECKO

 

photo_2020-01-16_15-31-28-2Na zajęciach będzie kładziony nacisk na ćwiczenia ułatwiające schudnięcie po okresie ciąży, ale i takie, które wzmacniają cały organizm. Dzięki wspólnej zabawie, mama doskonali swoje ciało, a dziecko świetnie się bawi i rozwija. Sala wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt gimnastyczny, podłoga wyłożona jest specjalną matą, dzięki czemu dziecko swobodnie może brykać, bez ryzyka że zrobi sobie krzywdę. To co jest fajne w naszych zajęciach to to, że nie rozstajecie się Panie ze swoim maleństwem, a razem spędzacie aktywnie czas. Dzięki szeregowi prostych ćwiczeń, poczują się Panie lepiej, a przy okazji dacie Panie maluchowi możliwość uspołeczniania się. Dzieci kochają swoje mamy bo są jedyne i niepowtarzalne, ale im wcześniej wkroczą w mini społeczności, tym łatwiej będzie im nawiązywać relacje w późniejszym życiu.

Zamiast siedzieć w domu i zajadać nudę, zabierz maluszka do UKS NIEDŹWIADEKphoto_2020-01-16_15-31-26

Sport to przede wszystkim zabawa, a dzieci kochają się bawić, tak więc maluszka za rączkę i do dzieła!
Zacznijcie z Nami swoją sportową przygodę!

 

 

 

 

Zajęcia będą odbywać się:

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80poniedziałek, środa | 10.00 – 11.00
Zapisy telefoniczne lub mailowe

Pozostałe zajęcia:

AKTYWNY RODZIC GRUPA WYCZYNOWA  ZAPASY GRUPA AMATORSKA AKTYWNY SENIOR