603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com

Sport na Wesoło Dorośli

 

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy pomimo, iż pierwsza młodość przeminęła, a pociechy dawno (lub nie tak dawno) wyrosły z pieluch, chcą zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie. Również dla wątpiących, którzy uważają, że dla nich na rozpoczęcie przygody ze sportem jest za późno… Zajęcia mają na celu aktywizację „Niedźwiadkowych” rodziców i efektywne wykorzystanie czasu, który spędzają oni w Klubie, podczas, gdy maluchy ćwiczą.

 

aktywny-rodzic

 

Zajęcia „Aktywny Rodzic” prowadzone są przez panią trener Dorotę i Mateusz Linka wymagają minimalnego zaangażowania czasowego, w związku z czym są idealne nawet dla najbardziej zabieganych mam i tatusiów. Są to zajęcia ogólnorozwojowe, zawierające elementy cardio, a więc wzmacniające serce i pozwalające na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Wplecione są w nie również ćwiczenia siłowe pozwalające na wzmocnienie mięśni i stawów. Trening zawiera wreszcie ćwiczenia rehabilitacyjne, poprawiające m.in. ruchomość kręgosłupa, wskazane dla osób z dolegliwościami ze strony układu ruchu, oraz ćwiczenia rozciągające. Dla osób o większych możliwościach lub bardziej zaawansowanych, mamy w zanadrzu ćwiczenia zaczerpnięte z treningu crossfit, o zwiększonym tempie i z użyciem różnego rodzaju obciążeń – piłek lekarskich, odważników, manekinów, powodujące wzrost wytrzymałości i siły dynamicznej.

Zasadniczo intensywność zajęć jest dostosowana do możliwości osób po 30. r.ż., z uwzględnieniem faktu, iż część z rodziców nie miała kontaktu ze sportem od czasów podstawówki. Niemniej jednak pani Dorota i Mateusz do każdego podchodzą indywidualnie, różnicując rodzaj i tempo ćwiczeń. Proszę więc się nie obawiać – każdy da radę. I uwierzcie – na podjęcie aktywności fizycznej nigdy nie jest za późno!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

Zajęcie odbywają się:

I grupa

 CH Szembeka Zamieniecka 80 | poniedziałek, środa, piątek | 19.30 – 20.30

II grupa

 CH Szembeka Zamieniecka 80 | poniedziałek, środa, piątek | 15.30 – 16.30

Pozostałe zajęcia:

ZAPASY GRUPA AMATORSKA GRUPA WYCZYNOWA AKTYWNY SENIOR fitMAMA I DZIECKO