603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com

wadyPo dłuższym zastanowieniu i dogłębnej analizie sytuacji panującej obecnie w Niedźwiadku, Zarząd Klubu postanowił chwycić się brzytwy i zacząć walczyć z wiatrakami.

Okazało się bowiem, że spory odsetek Naszych członków ma wady postawy, których korygowanie zajmie więcej czasu, niż 12 godzin miesięcznie, które zadekretowane są w statucie. Zajęcia korekcyjne prowadzone prywatnie są drogie, a na NFZ można czekać do późnej starości. Co robić? Wydaje Nam się, że znaleźliśmy antidotum!

Niedźwiadek proponuje nowy rodzaj zajęć dla dziecka razem z rodzicem. Będą miały one formę kursu, na którym opracujemy indywidualne zestawy ćwiczeń, dostosowane do wad postawy. Nauczymy rodzica na co zwracać uwagę . Jak dbać o poprawność wykonywania ćwiczeń. Niestety proszę Państwa, nikt za Was tego nie zrobi! Ale wystarczy, że włożycie jedną trzecią tej energii, którą wkładacie w opóźnianie emancypacji pociech, zakładając za Nich skarpetki, buty czy majtki, a sukces będzie murowany!

Ćwiczenia korygujące naszą sylwetkę, są co prawda monotonne i wymagają pewnej dozy samozaparcia. Jednak na pocieszenie możemy zapewnić, że pochłaniają dużo mniej czasu w ciągu doby, niż poświęcamy na telewizję czy komputer.

Zapraszamy wszystkich chętnych! Wszelkie informacje u Prezesa Klubu.

 

Zajęcie odbywają się:

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80 

Główna Siedziba CH Szembeka | wtorek, czwartek | 15.30 – 16.30

Pozostałe zajęcia:

SPORT NA WESOŁO ZAJĘCIA SENSOMOTORYCZNE MINI ZAPASY/SUMO