603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com

Sport na Wesoło

 

Zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych (3-8 lat), oparte na różnego rodzaju grach i zabawach ruchowych, dostosowanych do etapu rozwoju i umiejętności dzieci, również z wykorzystaniem drobnego sprzętu gimnastycznego, takiego jak: piłki, szarfy, woreczki, pachołki i inne.

W trakcie zajęć dziecko nauczy się przewrotów, padów i nie tylko, poprawi koordynację ruchową, sprawność, gibkość, wytrzymałość. Dodatkowo pozna podstawowe elementy mocowania, które może wykorzystać podczas rywalizacji (MINI SUMO) na treningach i zawodach. Przez uczestnictwo w zajęciach dzieci nauczą się współpracy i działania w grupie oraz bezkonfliktowego rozwiązywania problemów. Taka forma aktywności fizycznej przyczynia się również do kształtowania charakteru, konsekwencji w działaniu, systematyczności.

 

sport-na-wesolo

 

Zajęcia „Sport na wesoło” mają na celu wzbudzenie w najmłodszych zamiłowania do sportu i zakorzenienie w nich przekonania, że jest on czymś pasjonującym i dostarczającym mnóstwo emocji i radości. Z drugiej strony większość dzieci ma naturalną potrzebę ruchu i drzemią w nich niespożyte pokłady energii – my ją zagospodarujemy w sposób konstruktywny.

Nasze zajęcia sprawią, że Wasze pociechy się wzmocnią i nabędą nowe umiejętności. To zaowocuje wzrostem ich pewności siebie i samooceny. Poprzez gry i zabawy w grupie, mają szansę pozbyć się lęku przed zetknięciem z drugim człowiekiem. Naturalny i spontaniczny kontakt z innymi dziećmi oraz z profesjonalnymi, ciepłymi i empatycznymi trenerami, spowoduje, że Wasi milusińscy staną się bardziej otwarci, ufni i bezpośredni.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Zajęcie odbywają się:

 

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80

 

Sport na Wesoło I grupa

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80poniedziałek, środa, piątek | 15.30 – 16.30

 

Sport na Wesoło II grupa

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80 | poniedziałek, środa, piątek | 16.30 – 17.30

 

Sport na Wesoło III grupa

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80poniedziałek, środa, czwartek | 18.30 – 19.30

 

Sport na Wesoło IV grupa

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80wtorek, czwartek| 16.30 –17.30,   piątek | 17.30 – 18.30

 

Sport na Wesoło Maluchy grupa I (najmłodsze dzieci od 3 do 4 lat)

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80poniedziałek, środa, piątek | 15.30 – 16.30

 

Sport na Wesoło Maluchy grupa II (najmłodsze dzieci od 3 do 4 lat)

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80poniedziałek, środa, piątek | 16.30 – 17.30

 

Sport na Wesoło Maluchy grupa III (najmłodsze dzieci od 3 do 4 lat)

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80 | wtorek, czwartek | 16.30 – 17.30              środa | 17.30 – 18.30

 

Sport na Wesoło Maluchy grupa IV (najmłodsze dzieci od 3 do 4 lat)

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80 | poniedziałek, wtorek, środa | 17.30 – 18.30

 

Pozostałe zajęcia:

ZAJĘCIA SENSOMOTORYCZNE RYTMIKA DLA SMYKA MINI ZAPASY/SUMO

© 2016 Piotr Dymek bullis.pl