Szkolenie zasadnicze Sumo/Zapasy

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadek współfinansuje m.st. Warszawa

Składa się zarówno z dobrze zapowiadającej się młodzieży, osiągających swoje sportowe szczyty. Osoby uczestniczące w treningach realizują plany treningowe przygotowujące ich do startów w imprezach rangi mistrzowskiej w sumo, zapasach i koluchstyl. W grupie tej trenują mężczyźni oraz kobiety. Wiele z osób tu trenujących udowodniło na swoim przykładzie, że odnoszenie znacznych sukcesów jest możliwe dzięki ciężkiej, sumiennej i regularnej pracy.

grupa-wyczynowa

Jeśli masz zapał i zawsze myślałeś/łaś o trenowaniu sportów walki – to jest grupa dla Ciebie!!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem swoich sił w rywalizacji sportowej od młodzika do seniora włącznie!!!

Przyjdź i rozpocznij z nami swoją sportową karierę.

Zajęcie odbywają się:

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80, | poniedziałek, środa, piątek | 18.30 – 20.00

Pozostałe zajęcia:

AKTYWNY RODZIC ZAPASY GRUPA AMATORSKA AKTYWNY SENIOR fitMAMA I DZIECKO