Sport na Wesoło – pod patronatem Fundacji PZU

Drodzy Państwo, informacja dla tych co jeszcze nie wiedzą, Klub UKS Niedźwiadek prowadzi grupę pod patronatem PZU. Jest to grupa stworzona dla dzieci w wieku od 5 roku życia do 12 lat. Zajęcia w tej grupie odbywają się we wtorki, czwartki i piątki w siedzibie głównej klubu na warszawskim Grochowie. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy, wprowadzone są również elementy sportów walki: sumo. Rozwijamy dzieci pod względem motorycznym na każdej płaszczyźnie. Podczas zajęć, podopieczni mogą nauczyć się jak wykonywać poszczególne elementy techniczne z wymienionych już wyżej sztuk walki. Dodatkowo nauczymy dzieci jak wykonywać elementy akrobatyki sportowej z nienaganną dokładnością.

Grupa objęta jest jak już wspomnieliśmy patronatem Fundacji PZU, dzięki czemu dzieci z rodzin biedniejszych, bądź takich w których jest dużo “niedźwiadków”, mogą uczęszczać na zajęcia, bez obaw, że blokuje ich kwestia materialna. Jest to projekt, który nie mógłby się odbyć bez wsparcia Fundacji PZU. Jesteśmy dumni ze współpracy z tak światłą instytucją, serdecznie dziękujemy i liczymy na to, że Nasza współpraca, dalej będzie dawała takie świetne plony.

Zachęcamy do kontaktu z UKS Niedźwiadek w sprawie zajęć sportowych!!!

• fundacja-pzu-1
  • hdr