Projekt „Mały Mistrz Sumo” współfinansowany przez Fundację PZU

Jednym z projektów sportowych realizowanym przez Nasze Stowarzyszenie w roku 2017/2018 jest współfinansowany przez Fundację PZU projekt „Mały Mistrz Sumo”. Zakłada on m.in. zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży z biedniejszych rodzin poprzez prowadzenie skierowanych do nich zajęć sportowych. Jak również aktywizację ludzi starszych (seniorów), którym również w ramach projektu organizujemy zajęcia ruchowe mające na celu poprawę ich sprawności ruchowej, zdrowotnej, ale także zapobieganie ich izolacji i odtrąceniu społecznemu.

Wszystkich chętnych potrzebujących wsparcia zapraszamy do biura Klubu ul. Zamieniecka 80, I piętro.

Zajęcia dla dzieci – wtorki, czwartki godz. 16.30 – 17.30 oraz piątki godz. 17.30 – 18.30

Zajęcia dla seniorów – poniedziałki, środy i piątki godz. 11.00 – 12.00

Fundacja PZU

logo-fundacja_duze_podstawowe_poziomprawa_rgb