603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com

Aktywny Senior

Szanowni Państwo mamy przyjemność, zaprosić Państwa na zajęcia rekreacyjno – sportowe dla Seniorów. Nasze życie składa się z etapów, i teraz przyszedł etap na czas dla siebie!!!

Przez całe życie gdzieś pędzimy, nie mając chwili, by się zastanowić, by odpocząć, by działać. UKS NIEDŹWIADEK czasu nie cofnie, ale dzięki Naszej instruktorce, dowiecie się Państwo, że MOŻNA! Zajęcia prowadzi Pani Dorota, która sport ma w małym palcu! Dzięki doświadczeniu zawodniczemu i trenerskiemu pokaże w jak prosty i miły sposób, poprawić kondycję, sprawność ruchową i wyeliminować problemy, których nie wyeliminujemy lekami. Ruch to zdrowie, a zdrowie jest najdroższe jak Sami Państwo wiecie, tak więc nie siedźcie w domach, przyjdzie na otwartą salę treningową w samym sercu Grochowa. Znajdujemy się na 1 piętrze nad bazarkiem Szembeka! Idąc po witaminy w postaci warzyw i owoców, wstąpcie Państwo piętro wyżej po dawkę hormonu szczęścia, który produkujemy podczas aktywności fizycznej.

Chcesz dłużej wyglądać i czuć się młodym? Zmniejszyć ryzyko wystąpienia stanów takich jak choroba Alzheimera, demencja, schorzenia serca, rak okrężnicy, cukrzyca, nadciśnienie? Być silniejszym i mieć więcej sił witalnych? Zapobiec utracie masy kostnej? Poprawić równowagę i nauczyć się bezpiecznego upadku co zmniejszy ryzyko urazów? No to masz tylko jedno wyjście! Musisz przyjść na zajęcia do UKS Niedźwiadek! Profesjonalni trenerzy opracują specjalnie dla Ciebie cykl treningowy w którym uwzględnią zarówno ćwiczenia rozciągające i zwiększające zakres ruchu jak i ćwiczenia wzmacniające, kształtujące prawidłową sylwetkę poprzez zwiększenie tonusu mięśni posturalnych.

Nasze sale są specjalnie przystosowane i wyposażone w profesjonalny sprzęt gimnastyczny, są wyłożone specjalną matą dzięki której nie musimy bać się o stłuczenia. W każdym wieku można zacząć się ruszać, wystarczy spróbować!

Zacznij już DZIŚ swoją “sportową” przygodę właśnie z NAMI!

Zajęcia zorganizowane odbywają się:

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80poniedziałek,wtorek, środa, czwartek, piątek | 11.00 – 12.00

Pozostałe zajęcia:

AKTYWNY RODZIC GRUPA WYCZYNOWA  ZAPASY GRUPA AMATORSKA fitMAMA I DZIECKO