603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com

Aktywny Senior – Gimnastyka funkcjonalna

20190807_110654_hdr

Szanowni Państwo mamy przyjemność, zaprosić Państwa na zajęcia Aktywny Senior. Nasze życie składa się z etapów, i teraz przyszedł etap na czas dla siebie!!!

Gimnastyka funkcjonalna to ćwiczenia, które zawierają kompleksowy, pełny i wielostronny zestaw ćwiczeń oraz pomagają w czynnościach życia codziennego.

Celem gimnastyki jest m.in. wyrównywanie dysfunkcji mięśniowych, wzmacnianie mięśni, mobilizacja kręgosłupa, nauka poczucia własnego ciała, rozluźnianie mięśni, pobudzenie i motywacja do ćwiczeń oraz nauka oddychania, jest to działanie i spełnianie funkcji wzmacniania, rozciągania mięśni oraz ogólnej mobilizacji organizmu.

Doświadczona kadra trenerska pokaże w jak prosty i miły sposób, poprawić kondycję, sprawność ruchową i wyeliminować problemy, których nie wyeliminujemy lekami. Ruch to zdrowie, a zdrowie jest najdroższe jak Sami Państwo wiecie, tak więc nie siedźcie w domach, przyjdzie na otwartą salę treningową w samym sercu Grochowa. Znajdujemy się na 1 piętrze nad bazarkiem Szembeka! Idąc po witaminy w postaci warzyw i owoców, wstąpcie Państwo piętro wyżej po dawkę hormonu szczęścia, który produkujemy podczas aktywności fizycznej.

Chcesz dłużej wyglądać i czuć się młodym? Zmniejszyć ryzyko wystąpienia stanów takich jak choroba Alzheimera, demencja, schorzenia serca, rak okrężnicy, cukrzyca, nadciśnienie? Być silniejszym i mieć więcej sił witalnych? Zapobiec utracie masy kostnej? Poprawić równowagę i nauczyć się bezpiecznego upadku co zmniejszy ryzyko urazów? No to masz tylko jedno wyjście! Musisz przyjść na zajęcia do UKS Niedźwiadek! 

Nasze sale są specjalnie przystosowane i wyposażone w profesjonalny sprzęt gimnastyczny, są wyłożone specjalną matą dzięki której nie musimy bać się o stłuczenia. W każdym wieku można zacząć się ruszać, wystarczy spróbować!

Opis zajęć:

Czas trwania: 45 minut

– 10 minut – rozgrzewka

– 30 minut – część główna (ćwiczenia wzmacniające mięśnie i stawy)

– 15 minut – rozciąganie plus ćwiczenia oddechowe

Zacznij już DZIŚ swoją “sportową” przygodę właśnie z NAMI!

Zajęcia zorganizowane odbywają się:

Główna Siedziba CH Szembeka Zamieniecka 80poniedziałek, środa, piątek | 10.00 – 11.00

Pozostałe zajęcia:

AKTYWNY RODZIC GRUPA WYCZYNOWA  ZAPASY GRUPA AMATORSKA fitMAMA I DZIECKO