Nowa Grupa Sport na Wesoło. Serdecznie zapraszamy

Drodzy Państwo, pragniemy poinformować że od początku lutego została otwarta i już funkcjonuje z powodzeniem grupa SPORT NA WESOŁO MALUCHY IV. Zajęcia odbywają się w poniedziałek, środę i piątek o godz. 15:30.

Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy, swoje ćwiczenia opieramy na bazie mini zapasów i mini sumo. Nie oznacza to jednak,że przyjmujemy malucha i przygotowujemy go technicznie do sportu zawodowego. Czemu akurat zapasy? Nasz Klub istnieje już 6 lat i został założony przez Zapaśnika Sławomira Luto i jego syna Michała. Obaj Panowie w swojej karierze sportowej przeszli szereg szkoleń i doznali wielu sportowych osiągnięć, właśnie w dyscyplinach sportów walki. Co nie oznacza, że przyjmujemy tylko osoby ukierunkowane na karierę sportu wyczynowego. Przyjmujemy każdego kto ceni swoje zdrowie i nie zrzuca na drugi plan sfery fizycznej, bez której sfera psychiczna nigdy nie będzie kompletna.

Jak już wspomnieliśmy nasze zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy, co oznacza, że rozwijamy wszystkie cechy motoryczne. Takie jak siła mięśniowa, zręczność, koordynacja ruchowa, skoczność, szybkość, gibkość i wszystkie ich pochodne. Oznacza to że kompleksowo zajmujemy się Państwa dzieckiem od strony motoryki i układu ruchu. Ponieważ nasi instruktorzy to również pedagodzy, zajmujemy się również przekazaniem podstawowych wartości i działań, ale i konsekwencji z nich wynikających. Zajęcia trwają godzinę zegarową, odbywają się na wyłożonej w 100% matą, sali. Odbywają się na bosaka, co w przypadku małych dzieci jest dużym plusem, ponieważ pomaga w  kształtowaniu prawidłowych łuków w stopie.

Zapraszamy na zajęcia próbne – wstęp wolny. Zacznij z nami swoją sportową przygodę już dziś!