603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com
Puchary Polski w sumo 2018

Początek roku to zawsze gorący okres dla adeptów sztuki walki rodem z Japonii. Sezon zaczyna się wraz z pierwszymi miesiącami.
W 2018 roku pierwszy Puchar Polski w Sumo odbył się w Dębicy, Nasze Niedźwiadki spisały się świetnie zajmując 2 miejsce w klasyfikacji medalowej i zdobywając osiem medali, a w tym: 5 złotych, 2 srebrne i 1 brązowy. W grupie juniorów udany występ zanotowali Sara Król – złoto i Tymek Żebrowski- brąz. W grupie seniorów Nasze Niedźwiadki zdominowały zawody  dwukrotnie po złote medale sięgnęli Monika Skiba i Mateusz Linka, dwa srebra zdobył Michał Luto i jedno srebro dołożyła Sara Król.
Po takich zawodach nie pozostało nic innego jak zacierać ręce na następny Puchar. Aby wyniki były, trening to nieodzowny element dnia codziennego. Po kolejnym miesiącu ćwiczeń w ostatni weekend Niedźwiadki ponownie sięgnęły po medale i pokazały klasę.
10 marca na zawodach w Białymstoku, Nasi zawodnicy zdobyli klubowo drugie miejsce w grupie seniorek i pierwsze w grupie seniorów.
W grupie juniorów ponownie srebro wywalczyła Sara Król i brąz Tymoteusz Żebrowski.
W seniorach medale wywalczyli:
Monika Skiba 2 złota w kat. 65kg i 73kg.
Sara Król srebro w kat. 95kg.
Dorota Luto złoto w kat. Open
Michał Luto złoto w kat.100 kg i srebro w 115kg.
Hubert Cichocki brąz w kat. 92kg
Paweł Leszczyński 2 brązy w kat. 92 kg i 100kg
Mateusz Linka 2 złota w kat.+115 kg i Open
Tomasz Pasiński 2 srebra w kat. +115 kg i Open.
Gdy takie wyniki się powtarzają, aż serce rośnie i daje motywacje do działania. Drodzy rodzice pamiętajcie że systematyczne treningi i konsekwencja to klucz do sukcesu. Nie odpuszczajmy sobie i maluchom, bo oddalamy się od radości i dumy, wynikających z osiągnięć Naszych podopiecznych.