Mamy mistrzynię Europy!!!

Wiktoria Żebrowska została Mistrzynią Europy w sumo w kategorii młodzików. Tym samym udowodniła, że ciężka praca przynosi upragnione wyniki.

To kolejna wielka chwila w historii klubu po medalach w grupie seniorów przyszła kolej na sukcesy młodego pokolenia zawodników UKS Niedźwiadek na arenie międzynarodowej. Do grona medalistów Mistrzostw Europy dołączyła Wiktoria Żebrowska.  Wiktoria nie dała żadnych szans rywalkom i zdominowała kategorię 40 kg. To jest nasz pierwszy tytuł mistrzowski w grupie młodzików doskonale wiemy że osiągnięcie sukcesu sportowego jest wynikiem wielu lat pracy, przygotowań i doskonalenia – więc kolejne tytuły przed nami.

Poza naszą złotą medalistką, w Mistrzostwach Europy brała udział Zosia Wojciechowska, która ostatecznie uplasowała się na miejscu piątym. Dla Zosi był to pierwszy start w Mistrzostwach Europy więc mamy nadzieję że za rok również będzie cieszyła się z upragnionego medalu.

Wszyscy jesteśmy dumni z naszych reprezentantek. Liczymy, że w kolejnych latach dołączą do dziewczyn inni zawodnicy z naszego klubu.

• mistrzostwa-europy-mlodzikow-2017-warszawa-1
  • mistrzostwa-europy-mlodzikow-2017-warszawa-2