603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com
Burneika Sports Festival – Koluchstyl

Burneika Sports Festival – Koluchstyl

Na początku listopada 2018 mieliśmy przyjemność, wziąć udział w Burneika Sports Festival.
Impreza odbywała się w wielkich halach EXPO na Modlińskiej, samo wydarzenie zrzeszało różnie sporty. Miejsce wyjątkowo ciekawe dla fanów zdrowej pięknej sylwetki. Podczas festiwalu, odbywały się między innymi pokazy Pool Dance, Bikini Fitness, Strong Man, Crossfit i wiele innych stacji, gdzie można było spróbować swoich sił, ale i obejrzeć, pracę innych.
Nasze NIEDŹWIADKI, zaś stanęły do walki w polskiej dyscyplinie KOLUCHSTYL i…. pokazały klasę!!!
Stanowisko nie było duże, ale z pewnością, z największą publiką! Młodzieży i dzieci nie zabrakło, zawodnicy dopisali i zjawili się gromadnie. Między innymi pojawili się sportowcy z Lublina, Marysina, no i oczywiście nie zabrakło Praskich Niedźwiadków. Walki trwały od godziny 11:00, kategorie wagowe mieszały się, od najmłodszych, poprzez wiek wczesnoszkolny aż do młodzików. Co walka widać było nowe techniki, nowe umiejętności i nową wolę walki.
Dobry trening, samozaparcie i słuchanie rad trenerów to klucz do sukcesu!!! Było, głośno, było nas dużo, było fajnie i skończyło się wspaniale bo:
I miejsca zajęli:
Zuza Siudzińska
Ela Cieplak
Łucja Groniecka
Wojtek Wasiura
Adam Konopka
Damian Giziński
II miejsca zajęli:
Michał Teodorczuk
Ryś Rogowski
III miejsca zajęli:
Olaf Kordeczka
Franek Komar
Olek Kochanek
Piotr Krajewski
Piotr Skorupka
Aleks Grindej
Dla większości Naszych zawodników były to 1 zawody w tej dyscyplinie walki, wbrew pozorom całkowicie innej niż sumo. Tym większe brawa i uznanie dla Naszych podopiecznych, którzy byli wyjątkowo dzielni i zaprezentowali klub z najlepszą klasą. Dumy trenerów nie dało się ukryć, a głosy na dzień następny zabarwione chrypką to tylko dowód na to jak bardzo szanujemy swoją prace i jak bardzo kochamy to co robimy.
Jeszcze raz. Wielkie Brawa dla Naszych wojowników!