603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com
TRENINGI Z MISTRZAMI W ŚWIEBODZICACH

TRENINGI Z MISTRZAMI W ŚWIEBODZICACH

Wałbrzyska Specjalna Stefa Ekonomiczna „INWEST-PARK” istnieje po to aby jak najlepiej lokować kapitały i aktywa. Dlatego też postanowiła zainwestować w największy kapitał jaki jest dostępny na rynku, a więc w zdrowie młodzieży.

Tak powstał autorski program „Treningi z Mistrzami„ Specjalnie dla was zostali zaproszeni trenerzy i zawodnicy najstarszej udokumentowanej sztuki walki kraju kwitnącej wiśni. Sumo już od dwóch tysięcy lat pomaga w wychowaniu i rozwoju młodzieży Japonii. Wierzymy że uda się nam zaszczepić zamiłowanie do rywalizacji i kultury fizycznej dzieciom i młodzieży z Wałbrzycha i okolic.

Korzenie sumo w Polsce są znacznie płytsze. Sięgają one roku 1997 w którym to rozegrano pierwsze Mistrzostwa Polski. Projekt „Treningi z Mistrzami” to doskonała sportowa zabawa i możliwość poznania tej niezwykłej dyscypliny sportowej. Wierzymy, że trening pod okiem mistrzów i wspólna zabawa podczas tego wydarzenia będą ważnym przeżyciem dla dzieci i młodzieży. Impulsem, który zmobilizuje je do podjęcia własnych sportowych wyzwań i zdrowego trybu życia.

Jeśli więc chcesz uczestniczyć w akcji „Treningi z Mistrzami”, spróbować swoich sił w sumo sportowym i spotkać najlepszych polskich sportowców w tej dyscyplinie, zapraszamy do Hali Sportowo-Widowiskowej w Świebodzicach przy ul. Mieszka Starego 6 , już w dniach 2-3 Luty. Będziecie mieli okazję dotknąć historii i poznać osobiście pierwszego Mistrza Polski w tej dyscyplinie sportu. Przyjdźcie a może uda się nam razem zbudować drugą Japonię w okolicach Wałbrzycha.

Nie przegap najbliższego Treningu z Mistrzami! 2-3 luty 2019

Kolejne edycje będą miały miejsce 23 – 24 luty i 16 – 17 marca

DO POBRANIA:

Zgoda na udział w zajęciach TRENINGI Z MISTRZAMI dla osób niepełnoletnich

wsse_aktywnie_logo_krzywe-2wsse-logo-z-napisem-pl

plakat-treningi-z-mistrzami