FACEBOOK I INNE ŚRODKU MASOWEGO PRZEKAZU, JAKO SZANSA POZYSKANIA POTENCJALNEGO SPONSORA

Drodzy klubowicze, facebook jak wszyscy wiedzą to portal społecznościowy, dzięki, któremu możemy kontaktować się ze znajomymi, firmami i stowarzyszeniami na CAŁYM ŚWIECIE!

Korzystanie z niego jest całkowicie darmowe, w ramach abonamentu internetowego, który i tak w obecnych czasach każdy, lub zdecydowana większość z Nas opłaca. Posiadając odpowiednie aplikacje dodatkowe, możemy bez problemu skontaktować się z kimś na drugim końcu świata, bez zakłóceń, gigantycznych opłat i większego problemu. Tak jest z poziomu osoby prywatnej. Fajna zabawka ułatwiająca życie i pochłaniająca multum czasu, którego i tak nam brak.

Kto korzystał z Facebooka czy innego portalu społecznościowego wie, że jest on obecnie jedną z najbardziej wpływowych form reklamy, pozyskiwania sponsorów i nośników informacji! Z poziomu firmy czy zgrupowania to nie tylko zabawka, czy forma kolekcjonowania followersów, ale swego rodzaju prestiż, czy nawet obowiązek. By nie być niewidzialnym w obecnych czasach, jako firma, zgrupowanie, stowarzyszenie, musimy posiadać konto na portalach społecznościowych, strone internetową i być aktywnym działaczem.

Nie bez powodu mówi się żartobliwie, „KTO NIE MA FACEBOOKA, TEN NIE ISTNIEJE”.

By nasze dzieci mogły się rozwijać w jeszcze lepszych warunkach, by nic im nie brakowało, Klub musi pozyskiwać wszelkiego rodzaju formy dofinansowań, oraz szukać wszelkich form sponsoringu, do tego potrzebujemy być zauważalni nie tylko lokalnie ale i globalnie! Do tego potrzebujemy Państwa zaangażowania! Jest to też istotna kwestia dla kondycji Państwa portfeli. Czemu? Bo im więcej uda Nam się pozyskać od partnerów, sponsorów czy działaczy prywatnych, tym mniej partycypacji w kosztach pozostanie dla Państwa. Formy dofinansowań są różne: rzeczowe,  finansowe, medialne, każda z nich jest cenna i warta Naszego zaangażowania.

I tu sedno, które chcemy Państwu nakreślić:

• Im więcej like’ów posiadamy im bardziej jesteśmy aktywni na portalach, tym większe są Nasze szanse, że ktoś zdecyduje się zasponsorować nagrody, wyjazdy, transporty na zawody dla NASZYCH DZIECI.
  • Po to organizowane są konkursy i wstawiane są posty, by zaangażować Państwa do kliknięcia myszką, do przeczytania małej wzmianki gdy stoimy w korku, wracając z pracy, każdy z Nas używa Internetu w mniejszym bądź większym stopniu, wystarczy poszerzyć Naszą aktywność o facebook’a UKS NIEDŹWIADEK, a zyskają Nasze dzieci.

Ponieważ chcemy prosić Państwa o aktywność i większe zaangażowanie, podsyłamy informację  i krótki instruktaż jak brać udział w konkursach, na przykładzie obecnego KONKURSU, który trwa do końca KWIETNIA.

Można wygrać w nim miesięczne członkowstwo w miesiącu maju ze wstępem wolnym.

1

2

3

4

Prócz brania udziału w konkursach by zaangażować się w życie społecznościowe klubu, można dobrowolnie zaprosić znajomych do polubienia i śledzenia Naszego funpage’a na FB czy Instagramie.

5

W razie pytań:

• Zachęcamy do kontaktu przez FACEBOOK’a
  • Zapytań trenerów, gdy dzieci idą na zajęcia
  • Kontaktu mailowego
  • Zachęcamy do przystąpienia do grupy, powiązanej z FACEBOOKIEM! Grupa zamknięta, wystarczy wysłać prośbę o przyjęcie!

KLIKNIJ LUBIĘ TO na 6