Życzenia Noworoczne

Drodzy klubowicze oraz wszyscy związani z Klubem. Korzystając z okazji jaką jest koniec roku 2018 pragną bym podziękować wszystkim, dzięki którym UKS Niedźwiadek przetrwał kolejny rok i mógł odnotować kolejne sukcesy na swoim kącie, tak sportowym jak i wychowawczym. Bowiem takie mamy ambicje aby oddziaływać kompleksowo na powierzane nam dzieci. Podziękowania należą się przede wszystkim Prezesowi oraz Zarządowi Centrum Handlowego Szembeka za życzliwe podejście do naszej radosnej działalności, bez którego ciężko było by nam się utrzymać w tak dobrej lokalizacji. Pragnę podziękować też rodzicom, którzy wcielają się niekiedy w skórę profesjonalnych działaczy i mocno angażują się w organizację festynów i zawodów co na pewno zauważył każdy który na nie przybył. Bufet, sędziowie, stragan z rzeczami Niedźwiadka, loteria, to nasi rodzice. A jeszcze ci bezimienni którzy dostarczyli frykasy do bufetu.

Nasze istnienie w tej formie bez WASZEJ pomocy było by przynajmniej mocno problematyczne. A istnieliśmy w 2018 roku całkiem poważnie na arenie Polskiej oraz międzynarodowej. Zdobyliśmy kolejny raz Puchar Polski Seniorów i Seniorek w sumo, na Mistrzostwach Europy i Świata medale dla Niedźwiadka zdobywali Sara Król i Mateusz Linka, reprezentowała nas tam też Zofia Wojciechowska zajmując 5 miejsce na ME. Byłem też najczęściej okupującym pierwsze miejsce podium trenerem na Mistrzostwach Polski (dekoruje się trenera MP). Tak więc rok 2018 mogę zaliczyć do wyjątkowo udanych, co nie było by łatwe bez WASZEJ pomocy. Dlatego jeszcze raz dziękuję bardzo za pomoc i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w nadchodzącym 2019 roku dla Was i Waszych rodzin. O przyszłość Niedźwiadka jestem spokojny bo wierzę, że ma on w Was przyjaciół, dlatego musi być ona świetlana.

szczesliwego-nowego-roku-2019_29865-287