UWAGA!!! Nowa lokalizacja Filii w Woli Karczewskiej

Drodzy klubowicze i fanatycy Niedźwiadka, chcielibyśmy serdecznie poinformować, iż filia w Woli Karczewskiej zmieniła swoją siedzibę i została przeniesiona do pobliskiego Malcanowa.

Nowy adres zajęć to: Malcanów Szkoła Podstawowa w Malcanowie – Hala Sportowa, ul. Mazowiecka 5505-462 Malcanów.

Zajęcia prowadzone są bez zmian przez Trenera Mateusza, charakter zajęć jest identyczny jak przed zmianą miejsca z tym wyjątkiem że dzieci mają do dyspozycji cała hale sportową, co potęguje możliwości i umożliwia urozmaicenie zajęć. Filia w Malcanowie, oferuje zajęcia dla dzieci młodszych w wieku między 5-7 rokiem życia (Sport na wesoło)i zajęcia dla dzieci starszych w wieku od 8 do 12 lat (Mali Herosi). Zarówno jedne jak i drugie zajęcia opierają się na zapasach, jako że je jest to jedna z najbardziej wszechstronnych dyscyplin sportowych. Poprzez zabawę, kształtujemy wszystkie cechy motoryczne, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania organizmu. W programie zajęć, znajdą Państwo, gry, zabawy ruchowe, ćwiczenia rozwijające skoczność, siłę, gibkość, koordynację ruchową, szybkość, zręczność. Na zajęciach dziecko uczy się jak poprawnie wykonywać przewroty, przerzuty bokiem, pady i wiele innych. Wprowadzane są elementy akrobatyki, zapasów, sumo i koluchstyl. Serdecznie zachęcamy do zapisów na zajęcia w gminie Wiązowna, pierwsze zajęcia – wstęp wolny.

Przyjdź, sprawdź i zdecyduj, czy to co robimy odpowiada Tobie i Twojemu dziecku.

Zacznij z Nami swoją sportową przygodę Już DZIŚ!

Zajęcia PONIEDZIAŁEK, WTOREK, CZWARTEK.

• filia-malcanow-4
  • filia-malcanow-6