UKS NIEDŹWIADEK ON-LINE

Drodzy zawodnicy i rodzice oraz wszyscy zrzeszeni w UKS Niedźwiadek. W dniu 12 marca bieżącego roku zostaliśmy zmuszeni sytuacją do zawieszenia naszej działalności.

A dokładnie do zaprzestania organizacji treningów na salach klubu. Tego nie jesteśmy w stanie przeskoczyć z uwagi na ogłoszoną pandemię spowodowaną koronawirusem. Nie znaczy to jednak że się poddamy i pozwolimy na to by praca nasza i naszych podopiecznych poszła na marne. Wszyscy wielcy wodzowie i taktycy uczyli że siłę przeciwnika i jego przewagę należy spróbować użyć przeciwko niemu.

Zacznijmy od określenia przeciwnika. Jeden to niewątpliwie wirus który zmusił nas do zostania w domu. Jednocześnie dał on nam szansę do zajęcia się sobą i najbliższymi, do popracowania nad naszymi relacjami. Ale to zagrożenie samo niedługo minie. Drugim natomiast i znacznie groźniejszym przeciwnikiem który może zaważyć na rozwoju naszego dziecka, a sam niestety z jego życia nie odejdzie jest komputer a dokładnie sposób jego eksploatacji.

Zapraszamy na grupę Niedźwiadka na Facebooku! Będziemy tam umieszczać filmiki zachęcające do treningu rywalizacji, fizyczności. Mamy (oby jedyną) szansę na własnym przykładzie pokazania dziecku że komputer, telefon, nie jest tylko naszym sposobem na uzyskanie paru minut spokoju i oddechu od jego pytań i natarczywej obecności. Wykażmy że jest to narzędzie służące do komunikacji i ułatwiające np. przetrwanie zakazu wychodzenia. Ważne jest jak je wykorzystujemy. A czas którego mamy obecnie w nadmiarze spróbujmy zapełnić zabawami i grami ruchowymi.

UKS Niedźwiadek zobowiązuje się do dostarczania Wam inspiracji. Reasumując, drodzy klubowicze, co nas nie zabije to nas wzmocni! To że coś jest trudne stanowi powód do mobilizacji a nie rezygnacji! Jako prezes UKS Niedźwiadek zobowiązuję się do jak najszybszego z możliwych terminu otwarcia klubu.

Pozdrawiam Was serdecznie i proszę bądźmy w kontakcie! Sławomir Wojciech Luto