Rok pełen trofeów

Sezon 2016 za nami. Ciężka konsekwentna praca przyczyniła się do sukcesu naszych zawodników na wielu imprezach sportowych. To już kolejny sezon z rzędu jak zdobywamy Tytuł Klubowego Mistrza Polski w Sumo.

Bardzo wiele udało nam się osiągnąć w tym roku, z każdej imprezy wracaliśmy z workiem medali. Wielkim sukcesem naszych zawodników, oprócz wysokich miejsc indywidualnych na imprezach mistrzowskich było zdobycie tytułu Klubowego Mistrza Polski. W tym roku nasi zawodnicy pokazywali bardzo wysoką formę. Uzyskane wyniki pokazały jak olbrzymią pracę wykonali przez ostatni rok, ciężkie treningi, obozy i turnieje przyniosły efekt w postaci medali.

Na uzyskanie Mistrzostwa składają się następujące imprezy sportowe w których braliśmy udział:

Puchary Polski Seniorów w Sumo

Mistrzostwa Polski Seniorów w Sumo

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Sumo

Mistrzostwa Europy Seniorów w Sumo

Mistrzostwa Europy  Młodzieżowców w Sumo

Mistrzostwa Świata Seniorów w Sumo

Uczestnictwo w międzynarodowych zawodach, zagraniczne wyjazdy, rywalizacja z najlepszymi zawodnikami świata, puchary, medale, z tym wszystkim wiążą się sportowe emocje naszych zawodników. To smak zwycięstwa i ból porażki. Szczególnie sukcesy zapadają na długo w pamięci. A na ostateczny, sukces składają się indywidualne wyniki wszystkich zawodników którzy reprezentowali nasz klub na turniejach sumo, koluchstyl i zapaśniczych. Do najbardziej utytułowanych zawodników należą.

• Monika Skiba
  • Anna Kowalska
  • Dorota Luto
  • Magdalena Grzeszczuk
  • Dorota Szymkiewicz
  • Piotr Miżejewski
  • Hubert Cichocki
  • Paweł Leszczyński
  • Piotr Grzeszczuk
  • Rafał Rustecki
  • Jurij Timaszkow
  • Michał Luto
  • Mateusz Linka
  • Marcin Luto
  • Jacek Piersiak
  • Paweł Sieradzki

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za cały rok emocji których nam dostarczyliście, za wytrwałość i ambicję, dużo dobrej sportowej energii. Za godne reprezentowanie klubu, miasta i kraju na arenie Polski, Europy i Świata. Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy jeszcze wspanialszych zwycięstw w roku 2017!