603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com
Kolejny sukces naszych zawodników!!! – PP Brzeg Dolny

Aż 13 medali i pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej  wywalczyli zawodnicy UKS Niedźwiadek podczas Pucharu Polski Seniorów w sumo który odbył się 19 marca w Brzegu Dolnym.

W turnieju startowała czołówka zawodników z Polski, bowiem stanowił on praktyczny sprawdzian umiejętności przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się na początku kwietnia w Strzelcach Opolskich. Nasi zawodnicy zdobyli 13 medali w tym 5 złotych, 2 srebrne i 6 brązowych. Bezkonkurencyjna wśród seniorek była Monika Skiba, która wywalczyła 2 złote medale w kat. do 65kg i 73kg. Wśród mężczyzn na uznanie zasłużyli Michał Luto który zdobył 2 złote medale w kat. 115 kg i open oraz Marcin Luto który wygrał kat. +115 kg i musiał uznać wyższość starszego brata w kategorii open.

Wszystkim zawodnikom, należą się słowa uznania, za znakomitą sportową postawę, ducha fair play i pełne zaangażowanie! Mamy nadzieję, że utrzymają formę do końca roku i będą zdobywać medale na wszystkich turniejach.

Nasz klub reprezentowali: Monika Skiba, Magdalena Grzeszczuk, Dorota Luto, Marek Łazarski, Paweł Szymański, Hubert Cichocki, Bartosz Cwen, Karol König, Michał Luto, Marcin Luto i Mateusz Linka.

Gratulujemy również tym, którym tym razem nie udało się stanąć na podium, to cenne doświadczenie, z którego należy wyciągnąć wnioski, kontynuować pracę, a sukcesy przyjdą same!