603 682 799 uksniedzwiadek.pl@gmail.com

Fit Kids

 

Te zajęcia to wyjście naprzeciw potrzebom starszych dzieci i młodzieży (w wieku 10-15 lat), którzy nie są zainteresowani trenowaniem sportów walki, niemniej jednak chcą być zdrowi, sprawni i dobrze wyglądać.

Stworzyliśmy dla nich zajęcia ogólnorozwojowe, wzmacniające i kształtujące sylwetkę, ale bez szkodliwych w tym wieku obciążeń, jak podczas treningu na siłowni. Zamiast tego proponujemy im równie skuteczne ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała i ciała partnera. W związku z tym, że ćwiczący zmaga się jedynie z naturalnymi obciążeniami, nie ma możliwości zrobienia sobie krzywdy. A ćwiczenia – oczywiście wykonywane sumiennie i poprawnie – wyjątkowo efektywnie oddziaływają na wzrost siły i poprawę rzeźby ciała, na czym dorastającej młodzieży niewątpliwie zależy.

 

fit-kids-3

 

W treningu tym wykorzystujemy ćwiczenia kalisteniczne oraz Street Workout (coś przybliżonego do siłowni plenerowych), elementy akrobatyki i gimnastyki. To połączenie sprawia, że młody człowiek rozwija się całościowo i harmonijnie. Wzmacnia układ mięśniowo-stawowy, oddechowy i krążenia i po prostu czuje się lepiej. Łatwiej znosi obciążenia związane ze szkołą i wielogodzinną nauką, jest bardziej pewny siebie i własnej wartości, co jest szczególne istotne w okresie dorastania i kształtowania tożsamości.

Treningi te również uczą samodzielnego rozwoju i dbałości o własne ciało, dają wskazówki jak pozytywnie na nie wpływać, co robić, aby w przyszłości być zdrowym.

Serdecznie zapraszamy starszaki i młodzież, którzy myślą perspektywicznie i chcą na długie lata zachować zdrowie, sprawność i zgrabną sylwetkę. To odpowiedni moment, aby położyć podwaliny pod życie ze sportem.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Zajęcie odbywają się:

Filia Arabska 7A | poniedziałek, środa, czwartek | 18.00 – 19.00

 

Pozostałe zajęcia:

MALI HEROSI

© 2016 Piotr Dymek bullis.pl