BOKS DLA KOBIET

Waleczna Kobieto!
Jesteś wyjątkowa, bo potrafisz stanąć do walki- walki samej ze sobą i walki o siebie!
Czytasz – to znak, że już podjęłaś słuszną decyzję, której pozytywne skutki dostrzeżesz już wkrótce.

Boks to szlachetna walka na pięści, dzięki czemu może uprawiać go każda z Was. Szlachetnie podchodzić do samej siebie, swojego ciała i szlachetnie potrafić wykorzystywać nauczone wzorce ruchowe. Każda z Was ma prawo do czerpania z treningu bokserskiego tego co jest dla każdej z osobna najważniejsze.

– Satysfakcja

– Siła

– Pewność siebie

– Dobre samopoczucie

– Wysportowana sylwetka
To tylko podstawowe korzyści z niego płynące.

m10
Ja, jako trenerka i była zawodniczka wiem o tym najlepiej!

Licencjonowana trenerka Polskiego Związku Bokserskiego,

dwukrotna mistrzyni Polski seniorów w kickboxingu w formule Full-Contact,

dwukrotna srebrna medalistka Pucharu Europy

Maria Romańska

Przyjdź i daj szansę również sobie!
Treningi boksu dla kobiet w grupie początkującej odbywają się w każdy

poniedziałek i środę o godzinie 20.00

Zrób wszystko, by wygospodarować te półtorej godziny tylko dla swojej cudownej osoby.

Podczas treningów:

– poznasz techniki wszystkich ciosów bokserskich,

– nauczysz się ich uderzenia we wszystkich konfiguracjach i seriach,

-rozpędzisz swój metabolizm i zaczniesz gubić zbędne kilogramy

– będziesz kształtować swoją wytrzymałość, siłę, szybkość, koordynację i gibkość za pomocą wszechstronnych ćwiczeń i zadań ruchowych pochodzących z profesjonalnych bokserskich jednostek treningowych
– poznasz inne pozytywnie zakręcone kobietki 🙂

Co jest przy tym najważniejsze?
Będziesz mogła odreagować codzienne trudności, zapomnieć o problemach, pracować nad sobą i przy tym czuć że żyjesz!

Zaufaj sobie i przyjdź na pierwszy darmowy tydzień treningowy!

Tu jest miejsce dla każdej z Was! Przyjdź i zrób coś tylko dla siebie!

Czekamy na Ciebie w sali treningowej:)

Swoją przygodę że sportami walki zaczęłam 7 lat temu, a moje doświadczenie sportowe na tamten moment nie miało z nimi żadnego powiązania. Na pierwszy trening do Klubu Bokserskiego Legia, wybrałam się spontanicznie z koleżanką. Okazał się on dla mnie czymś zupełnie nowym, ciekawym, wymagającym i właśnie te aspekty przyczyniły się do tego, że chciałam być w tym coraz lepsza. Bardzo szybko zdałam sobie sprawę, że regularne uczestniczenie w zajęciach i moje zaangażowanie przynosi widoczne gołym okiem rezultaty! Zauważyłam, że jestem coraz dynamiczniejsza, lepiej skoordynowana, zdolniejsza motorycznie, a co jest w tym najpiękniejsze – stawałam się dumna z samej siebie!
Każdy włożony przeze mnie wysiłek, przynosił efekty zarówno dla mojego ciała, umiejętności jak i „głowy”. Gdyż nie ma nic piękniejszego niż włożyć w wysiłek maksymalnie dużo serca, widzieć tego rewelacyjne skutki i po każdym treningu móc uśmiechnąć się do siebie w lustrze, wiedząc że na prawdę dałaś radę!

Zapraszamy!!!